شایعه :: جام الست

شایعه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  پاسخ شایعه:

   ناموسا تا اخرش بوخون.....

  قسمت اول شایعه  (الکی مثلا):

  1- بله بیش از 830 نفر در جریان آتش فتنه قطع نخاع شدند.  و لی اینها چه کسانی بودند نصف بیشتر این افراد از نیوری انتظامی بسیج و مردمی بودند که میخواستند جلوی فتنه را بگیرند.

  2-  در پرچم بسیاری از کشورها نماد دینی آن کشور استفاده می شود. تقریبا در پرچم اکثریت غریب به اتفاق کشورها هم وجود دارد . در پرچ انگلستان ،سوئد ، نروژ ، سوئد  و بسیاری از کشورها صلیب وجود دارد. در پرچم بسیاری از کشورهای مسلمان مانند ترکیه ، پاکستان ، مالزی و بسیاری دیگر هلال وجود دارد
   در پرچم ایران هم الله و الله اکبر وجود دارد. آیا این عجیب است؟ برای ایرانی ها بالاتر از خدا چه نشانی وجود دارد؟ فردی که این موضوع را عربی می داند  خود را به خواب زده است.

  3-  اری درست است شاه ثروت ایران رو به امریکاتقدیم میکرد و  این موضوع را همه ی ما قبول داریم.
  اما در مورد کمک به فلسطین و لبنان و غیره... کسی که مسلمان و شیعه است که دلیل این کمک را خوب می داند.کسی هم که ذره ای انسانیت دارد باز هم دلیل این کمکها را میداند. ولی در پاسخ کسی که نه انسان است و نه مسلمان  باید گفت  این کمک ها تو جیه مادی هم دارد:
  ردیف بودجه هرچیزی در جایگاه خود قرار دارد ... شما یک زیردریایی می خرید ۱۵۰ میلیون دلار، در مانورها می بینید که بسیار شیک بر روی آب ها حرکت میکنه، وقتی جنگ در خلیج فارس شکل بگیره این زیردریایی از نقطه  ای مورد هدف قرار میگیره که معلوم نمیشه از کجا خورد! اما بجای اینکه شما یک زیردریایی ۱۵۰ میلیون دلاری بخرید، اینجور فکر میکنید که سالی ۱ میلیون دلار به یک گروه چریکی کمک کنید و ..."
   
  4- چه کسی گفته سات   که در سایت های معتبر اسم خلیج جعلی عربی رو نوشته اند ؟‌
  مشهور ترین نقشه ی جهان نقشه ی گوگل هست  که نام خلیج فارس بر روی ان منتشر شده است
  و این موضوع در سازمان ملل نیز مورد قبول می باشد.

  5- پرچم ایران فقط یکبار در سوریه و توسط گروههای مسلح ضد بشار اسد اتش زده شد. و در عراق هرگز این اتفاق پیش نیامده است. کسانی که حداقل یکبار به عراق سفر کرده باشند ارادت و محبت مردم عراق نسبت به ایرانی ها را مشاهده نموده اند.تشیع با پرچم داعش نیز دروغی بیش نیست.

  6-اری مردم غزه و فلسطین مظلوم اند چون به  خاکشان تجاوز شده و خاکشان را قصب کرده اند.
  چه کسی گفته بازی دوستانه انجام ندادنده اند؟؟؟
   این لینک را مشاهده کنید خلاصه بازی دوستانه ایران فلسطین //// ایران 3 - فلسطین 0
  http://90tv.ir/video/79154/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-3-0-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D9%84%D8%B3%D8%B7%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%DB%8C%D9%88/

  7- اری  حکومت اسلامی ایران بر پایه ی عدل است ولی طبیعی است که اشتباهاتی هم صورت میگیرد.
  تمام کسانی که مرتکب اختلاص شدند به جز یک مورد در زندان به سر میبرند مثل رحیمی زنجانی و هاشمیاین خود نشانه عدالت است. که در ایران اسلامی هر شخصی هر مقامی هم که داشته باشد از قانون مستثنا نیست

   

  قسمت دوم شایعه:(سنگسار)

  1. مغلطه های انجام شده در متن ، تلاشیست جهت کوچک شمردن و تلطیف برخی جرایم و گناهان ، که با ذکر مجازاتهایی بی تناسب و بعضا دروغین ، به نتیجه دلخواه در تخریب باورهای دینی برسند .

  2. ذکر زنای محصنه تنها به عنوان "اشتباه زن متاهل" ، بیانگر تفکر لاابالی و انحراف اخلاقی نویسنده است .
  * زنای زن متاهل نه تنها در ردیف قبیح ترین گناهان کبیره قرار دارد ، بلکه از نظر فطری و وجدانی در تمام ادیان و مکاتب از شنیع ترین رفتارهاست .

  hoghogh.porsemani.ir/node/1048

  3. بر اساس قوانین اسلام نه تنها زن ، بلکه مرد نیز اگر متاهل بود و زنا كرد باید سنگسار شود که این مورد البته شرایطی نیز دارد .
  * سنگسار كردن زناكاران مختص اسلام نیست و در قواعد سایر ادیان نیز بوده است .

  www.quran.porsemani.ir/node/4522

  4. زن نماد عفت ، ستون خانواده و پرورش دهنده فرزندان و دارای جایگاه مقدس مادریست .
  چگونه می توان پذیرفت زنی با داشتن همسر و در نظر گرفتن موارد یاد شده بتواند دامان خود را آلوده کند و کماکان از او دفاع نمود ؟!!

  5. هیچ یک از قربانیان اسیدپاشی بی حجاب و بد حجاب نبوده و حتی یکی از آنها از خانواده ایثارگران بوده است .
  اسلام آیین اعتدال و رافت است و اتنساب چنین حملاتی به آن جز غرض ورزی علت دیگری ندارد .

  www.tabnak.ir/fa/news/444199

  6. ریحانه جباری برخلاف ادعاهای انجام شده نه تنها دوشیزه نبوده ، بلکه بنا بر اقاریر صریح خود در مراحل مختلف پرونده ، با رضایت خاطر به منزل مقتول رفته و بحث تجاوز با نشانه های موجود در صحنه جرم کاملا منتفیست ...

  www.isna.ir/fa/news/93020301962

  7. جایگاه رفیع زن در اسلام موجب شده تا در قانون اساسی جمهوری اسلامی که با تاسی به آیین حیات بخش اسلام تهیه شده است ، حقوق زن مشروحا ذکر گردیده و مورد تکریم واقع گردد .

   

   

  قسمت سوم شایعه:(دامادهای سیاسی)
  در خصوص مطلب دامادهای سیاسی، ذکر این نکات لازم است:

  1. اصل این مطلب از ابتدا تا اواخر آن، به نسبت فامیلی هر فرد با خانواده همسرش می پردازد که نه تنها معنای خاصی ندارد، بلکه شرح واضحات است.
  همانطور که کسی بگوید پدر شما داماد پدربزگ مادریتان است! آیا اشکالی دارد؟!!

  2. در واقع تمام موارد برای پوشش و آماده سازی ذهنی مخاطب برای دو مورد آخر بیان شده است :
  *  تخریب شخصیت شهردار ولایی و متعهد و متخصص تهران
  *  تخریب وجهه حدادعادل نماینده خوش فکر، با سواد و متعهد مجلس

  3. با تخریب این دونفر و ایجاد انتسابات فامیلی با مقام معظم رهبری، در حقیقت می خواهند شخص رهبری را تخریب کنند .

  4. آقای قالیباف مشهدی هستند اما همسرشان نسبت خواهر زادگی با همسر رهبری ندارد .
  شهردار شدن ایشان هم موروثی نیست و مرهون تخصص و توان مدیریت بالای ایشان است. چرا که شهردار هر دوره توسط شورای شهر که در هر دوره هم اعضای آن متفاوت است، انتخاب می شود و جالب است بدانید در این دوره شورای شهر تهران اکثریت اصلاح طلب هستند و یکی از رای های آقای قالیباف هم از همین افراد داده شده است!

  5. آقای خاوری داماد آقای حداد عادل نیست.

  6. انسان متکی به خرد و عقل، بدون سند مطلبی را باور نمیکند، چه برسد به انتشار آن؛ و وای بر روزی که آن مطلب با آبرو و حیثیت افراد بازی کند.

   

  قسمت چهارم شایعه (خیانت های ممد دماغ):

  برخی  خیانت ها و جنایت های محمدرضاشاه در ایران:

  1. حضور 80 هزار مستشار نظامی و اداری امریکا در ایران که بر همه ارگان های کشورمان سلطه داشتند و کسی بدون اجازه انها آب نمی خورد.

  2. اعطای حق مصونیت قضائی (کاپیتولاسیون) به مستشاران امریکایی در سال 1343 و تبعید امام به علت مخالفت با فروش استقلال کشور

  3. اعطای جزیره بحرین و دویست جزیره زیبای اطراف آن به اربابان انگلیسی توسط شاه، بحرین که چهاردهمین استان کشور ما بود. (1348)

  4. غرق بودن شاه، خواهرانش، همسرش فرح و بقیه اعضای خانواده اش در انواع فسادهای اخلاقی به نحوی که در خاطرات هر کدامشان، به روابط افسارگسیخته دیگری اذعان کرده اند. حتی نحوه آشنایی شاه با فرح، زمانی است که فرح بعلت مشکل مالی برای خودفروشی به نزد اردشیر زاهدی (کارچاق کن شاه در این مسائل) می رود و سپس ملکه و شهبانوی! ایران می شود!

  5. هفتاد درصد جمعیت کشور بی سواد در سال 57 دستاورد فرهنگی شاهنشاه در ایران بود!

  6. تنها 157 هزار دانشجو از جمعیت 35 میلیونی ایران در سال 57 وضعیت سواد دانشگاهیان زمان شاهنشاه! (یک مقایسه ساده کنید با الان 4 میلیون نفر از جمیت 75 میلیونی ایران، مشغول به تحصیل در دانشگاهند و 92 درصد جامعه ایران باسوادند) (جمعیت دو برابر شده اما تعداد محصلان دانشگاهی 25 برابر) 38% وزرا فراماسون، 24% عضو سیا و 21% عضو ساواک!

  7. تبدیل ایران به بازار کالاهای بنجل وارداتی غرب و فقدان کارخانه ها و زیرساخت های اقتصادی خودکفا در کشور

  8. تورم شدید با نرخ سالانه 40 تا 50 درصد به همراه فساد و ارتشای سراسری و دزدی بلندپایگان و نابرابری در توزیع درامدها

  9. سن امید به زندگی 50 سال در دوره شاهنشاه و بیش از 73 سال در ایران کنونی.

  10. 75% نخبگان سیاسی کشور تنها از 40خانواده نیرومند و کوتاهی دست توده های مردم و نخبگان غیروابسته از مناصب سیاسی و اقتصادی کشور

  11. وجود ترسناک ترین و خطرناک ترین سازمان جاسوسی دنیا در دوره شاه (ساواک) و شکنجه و کشتار هزاران بیگناه و یا با کوچکترین مخالفت و یکی از پلیسی ترین حکومت های جهان علیه حقوق بشر

  12. حضور بیش از 200 بهائی در بین مقامات ارشد کشور (بطوریکه از کابینه 12 نفری هویدا 9 نفربهائی بودند: از جمله : خود هویدا،صنیعی وزیرجنگ، خسروانی وزیر کار، شاهقلی وزیر بهداری، روحانی وزیر کشاورزی، پارسای وزیر اموزش و پرورش،) عبدالکریم ایادی پزشک مخصوص شاه، ثابتی معاون ساواک

  13. تبدیل 800 هزار کشاورز ایران به خرده مالکان بی زمین و وارد کننده کالاهای غربی به ایران با اصلاحات ارضی و سایر سیاست های اقتصادی غربی در کشور و تبدیل ایران از کشور صادرکننده گندم به یکی از بزرگترین واردکننده های گندم در جهان

  14. شکل گیری اولین حلبی نشین های ایران در شهرهای بزرگ بخصوص تهران از دهه 1340 به بعد و ایجاد اولین کارتن خوابها در تاریخ ایران

  15. ایجاد 3000 فاحشه خانه و کاباره در ایران و ده ها محله فاحشه نشین

  16. کشتار بیش از 4000 شهید از مردم بیگناه ایران

  17. تامین 65% نفت مورد نیاز رژیم غاصب اسرائیل و حمایت مالی، نظامی و تسلیحاتی از این رژیم در جنگهای مختلف علیه فلسطینیان بخصوص جنگ 1967 و 1973 با وجود تحریم دیگر کشورها.

   

  بله. هیچ گاه دهن کجی شاه و فرحش به ارزش های اسلامی مردم ایران از جمله شرابخواری و رقص علنی آن دو با کارتر رئیس جمهور امریکا و همسرش در محرم سال 56 را فراموش نخواهیم کرد.

  بله هیچ گاه فراموش نخواهیم کرد که آنقدر عقب مانده بودیم که از هندوستان برایمان پزشک می آوردند!

  بله. هیچ گاه فراموش نخواهیم کرد برخی مردم ما چقدر زود فراموش میکنند جنایت ها و خیانت ها را و چه ساده از جهل و فراموشکاری و کم حافظه بودن آنها سواستفاده می شود.

  نویسنده : محمد مهدی متقی بازدید : 401 تاريخ : يکشنبه 26 مهر 1394 ساعت: 20:10
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123