شایعه(شلاق زدن و تجاوز به دانشجوی ممتاز دانشگاه فردوسی مشهد !!!!!)+تصویر :: جام الست

شایعه(شلاق زدن و تجاوز به دانشجوی ممتاز دانشگاه فردوسی مشهد !!!!!)+تصویر

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  متن شایعه منتشر شده در شبکه های اجتماعی به همراه تصویر:

   دانشجوی ممتاز دانشگاه فردوسی مشهد در ...یکی از رشته های مهندسی..به خاطر یک قوطی آبجو،بعد از 6 روز بازداشت....29 بار تجاوز توسط 7 نفر...در آخر 80 ضربه حد!!!!به نظرتان در نگاه او چه دیدم؟؟؟؟فقط نفرت

                                       

  پاسخ شایعه:

  1-رسانه هاي ضد انقلاب اخيرا با انتشار این خبر كذب سعي در منحرف كردن افكار عمومي دارند اين درحالي است كه اگر شما این عکس را در سرویس عکس گوگل بصورت معکوس (آپلود و سرچ) جستجو کنید درمي يابيد كه اين عكس مربوط  به تجاوز و شلاق زدن به يك دختر عربستانی است كه در شبكه خبری سی ان ان و برخی دیگر از سایتهای خارجی منتشر شده است.

  http://ireport.cnn.com/docs/DOC-1222509

  http://directorblue.blogspot.com/2013/04/tolerance-shiite-woman-sentenced-to-8.html

   

  2- متن منتشر شده نیز مانند تصویر دروغی بیش نیست و هیچ گونه سند و منبعی بر این ادعا وجود ندارد. ای کاش سازندگان این دروغ های بی پایه و اساس نگاهی هم به قوانین جمهوری اسلامی ایران بیندازند.

   

  3- فصل بیست وهشتم قانون مجازات  اسلامی در باب تجاهر به استعمال مشروبات الکی قرارداده شده بر این اساس ماده 701 آن قانون بیان داشته هرکس متجاهراً و بنحو علن در اماکن ومعابر ومجامع عمومی مشروبات الکلی استعمال نماید علاوه بر اجرای حد شرعی شرب خمر به دو تا شش ماه حبس تعزیری محکوم می شود.

  باید دانست خریدن وحمل یا نگهداری مشروبات الکلی نیز جرم است وبموجب ماده 702قانون مجازات اسلامی مرتکب به سه تا شش ماه حبس و یا تا 74 ضربه شلاق محکوم می شود البته قصد مرتکب که به قصد کسب منفعت باشد یا نباشد تاثیری در این جرم ندارد.

  http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=251095

   

  وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

  م.م.م

   وبلاگ جام الست

  نویسنده : محمد مهدی متقی بازدید : 4054 تاريخ : سه شنبه 30 تير 1394 ساعت: 0:23
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123